Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D10C      1.31 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Haltofová Romana          TRI0451 C TJ TŽ Třinec                    20.30         
2. Procnerová Veronika       BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek            21.32   + 1.02
3. Pachmannová Katka         NNN     C Neregistrovaní                  21.53   + 1.23
4. Bruková Petra             TRI0450 C TJ TŽ Třinec                    22.29   + 1.59
5. Mílová Klára              BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek            24.02   + 3.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D10N      8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Blahutová Adéla           BFM0456 C SKOB Frýdek - Místek            27.40         
2. Zahradníková Kateřina     BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek            29.37   + 1.57
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D12C      1.63 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kantorová Anna            TRI0352 B TJ TŽ Třinec                    18.31         
2. Navrátilová Adéla         TRI0250 C TJ TŽ Třinec                    23.59   + 5.28
3. Švidrnochová Eliška       MOV0451 C SKOB Ostrava                    24.53   + 6.22
4. Papszun Julia             11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  26.16   + 7.45
5. Zajícová Vendula          BFM0351 C SKOB Frýdek - Místek            27.17   + 8.46
6. Pachmannová Bára          NNN     C Neregistrovaní                  33.13   +14.42
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D14C      1.96 km, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Warcopová Kateřina        TRI0150 C TJ TŽ Třinec                    27.52         
2. Mastela Krystyna          11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  55.40   +27.48
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D16C      2.41 km, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Švidrnochová Lenka        MOV9951 B SKOB Ostrava                    26.48         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D18C      2.56 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    25.17         
2. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              26.32   + 1.15
3. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    27.24   + 2.07
4. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    41.22   +16.05
5. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    43.12   +17.55
6. Pavlíčková Kristýna       MOV9752 C SKOB Ostrava                    48.31   +23.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D21C      2.89 km, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sabelová Markéta          TRI9656 A TJ TŽ Třinec                    21.45         
 2. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            23.45   + 2.00
 3. Klečková Lucie            HAV8852 C SKOB Baník Havířov              26.01   + 4.16
 3. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    26.01   + 4.16
 5. Poláková Tereza           SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava             27.02   + 5.17
 6. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    27.11   + 5.26
 7. Stoszková Jana            AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opav  27.15   + 5.30
 8. Pietraszková Lenka        OOP8250 C TJ Opava                        27.33   + 5.48
 9. Juřeníková Hana           MOV8052 C SKOB Ostrava                    27.56   + 6.11
10. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             28.11   + 6.26
11. Rančáková Barbora         NNN0484 C Neregistrovaní                  28.43   + 6.58
12. Čechová Klára             AOP9956 C Přátelé orientačního běhu Opav  29.06   + 7.21
13. Fujáková Katka            HAV8550 C SKOB Baník Havířov              30.25   + 8.40
14. Svobodová Barbora         BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek            32.51   +11.06
15. Svobodová Klára           SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava             33.22   +11.37
16. Fukalová Martina          AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava            37.52   +16.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D35C      2.73 km, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              25.57         
 2. Kostková Jana             AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opav  26.12   + 0.15
 3. Brodová Gabriela          SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      27.11   + 1.14
 4. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        28.08   + 2.11
 5. Dreiseitelová Dagmar      AOV7650 C OOB TJ Baník Ostrava            30.53   + 4.56
 6. Hanzlová Svatava          HAV6651 C SKOB Baník Havířov              31.01   + 5.04
 7. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              31.50   + 5.53
 8. Pavlíčková Lenka          MOV7151 C SKOB Ostrava                    36.26   +10.29
 9. Švidrnochová Hana         MOV7751 C SKOB Ostrava                    40.03   +14.06
10. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            40.24   +14.27
11. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             42.20   +16.23
12. Pannová Vendula           AOP7750 C Přátelé orientačního běhu Opav  49.43   +23.46
    Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava             DISK         
    Strakošová Petra          SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D45C      2.58 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                    22.38         
2. Denysenko Tamara          38S0054 C VZA Žilina                      27.59   + 5.21
3. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    33.26   +10.48
4. Dorčáková Pavlína         MOV6951 C SKOB Ostrava                    37.31   +14.53
5. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              39.29   +16.51
6. Schusterová Martina       AOP6551 C Přátelé orientačního běhu Opav  52.00   +29.22
7. Vývodová Zuzana           MOV6952 C SKOB Ostrava                    63.52   +41.14
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
D55C      2.51 km, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        33.41         
   Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H10C      1.32 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mrozek Pawel              TRI0401 C TJ TŽ Třinec                    19.12         
2. Bjolek Jan                BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek            21.10   + 1.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H10N      8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Damek Ondřej              TRI0503 C TJ TŽ Třinec                    13.13         
2. Bíčánek Jan               TRI0502 C TJ TŽ Třinec                    14.35   + 1.22
3. Buryan Jan                MOV0400 C SKOB Ostrava                    15.38   + 2.25
4. Čarnecký Ondřej           SOP0501 C OOB TJ Slezan Opava             21.37   + 8.24
5. Sikora Matěj              TRI0501 C TJ TŽ Třinec                    30.53   +17.40
6. Novák Igor                AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava            34.49   +21.36
   Juřeník Jakub             MOV0601 C SKOB Ostrava                     DISK         
   Kirschner Damian          TRI0506 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H12C      1.77 km, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mielec Radomír            AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava            17.20         
2. Peňáz Radek               VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  18.54   + 1.34
3. Haltof Adam               TRI0300 C TJ TŽ Třinec                    20.53   + 3.33
4. Peňáz Vojtěch             VRB0303 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  21.53   + 4.33
5. Bjolek Michal             BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek            22.39   + 5.19
6. Broda Aleš                SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      32.10   +14.50
7. Hrubý Martin              AOV0201 C OOB TJ Baník Ostrava            42.13   +24.53
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H14C      2.25 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vavřík Tomáš              LOV0000 C lepus.cz                        18.55         
2. Sikora Jakub              TRI0003 B TJ TŽ Třinec                    29.19   +10.24
3. Tuharský Erik             TRI0100 C TJ TŽ Třinec                    31.19   +12.24
4. Kaděra Vojta              HAV0000 B SKOB Baník Havířov              32.09   +13.14
5. Vébr Tomáš                HAV0200 B SKOB Baník Havířov              32.37   +13.42
6. Gros Filip                OOP0000 C TJ Opava                        34.01   +15.06
7. Pavlíček Patrik           MOV0002 C SKOB Ostrava                    37.46   +18.51
8. Dorčák Jan                MOV0103 B SKOB Ostrava                    38.34   +19.39
   Staněk Ondra              HAV0002 C SKOB Baník Havířov               DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H16C      2.62 km, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Tesař Vojtěch             AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opav  27.44         
2. Strakoš Matěj             SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      28.46   + 1.02
3. Navrátil Adam             TRI9900 C TJ TŽ Třinec                    56.54   +29.10
   Hrubý Jaroslav            AOV9901 C OOB TJ Baník Ostrava             DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H18C      2.85 km, 18 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Borgiel Jarosław          11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  19.44         
2. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    23.20   + 3.36
3. Padrta Pavel              MOV9700 C SKOB Ostrava                    23.46   + 4.02
4. Pasek Marcin              11P9601 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  24.21   + 4.37
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H21C      3.10 km, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kantor Ondřej             TRI9103 C TJ TŽ Třinec                    19.33         
 2. Glonek Jakub              AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opav  21.17   + 1.44
 3. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    21.49   + 2.16
 4. Schuster Martin           AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opav  23.57   + 4.24
 5. Minarčík Tomáš            KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         25.13   + 5.40
 6. Frainšic Michal           BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek            25.31   + 5.58
 7. Madej Michal              BFM8301 C SKOB Frýdek - Místek            25.39   + 6.06
 8. Stoszek Jakub             AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opav  25.41   + 6.08
 9. Svoboda František         SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava             25.46   + 6.13
10. Pospíšil Petr             SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava             26.07   + 6.34
11. Pietraszek Martin         OOP8100 C TJ Opava                        27.28   + 7.55
12. Volkov Alexander          38S0001 C VZA Žilina                      28.14   + 8.41
13. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            29.07   + 9.34
14. Preissler Adam            HAV8608 C SKOB Baník Havířov              30.09   +10.36
15. Janča Martin              MOV9001 C SKOB Ostrava                    30.19   +10.46
16. Kuča Petr                 SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava             31.51   +12.18
17. Langer Martin             LOV8400 C lepus.cz                        32.48   +13.15
18. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    35.51   +16.18
19. Létal Jiří                SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      41.22   +21.49
20. Koťátko Aleš              SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      42.19   +22.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H35C      2.86 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    21.08         
 2. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              21.09   + 0.01
 3. Mastela Rafal             11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  22.03   + 0.55
 4. Bernatík Aleš             SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      22.23   + 1.15
 5. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    22.42   + 1.34
 6. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              23.28   + 2.20
 7. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    23.50   + 2.42
 8. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov              25.23   + 4.15
 9. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              27.36   + 6.28
10. Maceček Otakar            MOV6102 C SKOB Ostrava                    28.37   + 7.29
11. Kaděra Pavel              HAV7100 C SKOB Baník Havířov              29.21   + 8.13
12. Pavlíček Daniel           MOV7100 C SKOB Ostrava                    35.30   +14.22
13. Hrubý Miroslav            AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava            41.58   +20.50
14. Jurčák David              SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava             46.39   +25.31
    Tomanek Artur             11P7400 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H45C      2.62 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesař Jiří                AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opav  22.26         
 2. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        23.03   + 0.37
 3. Lužný Ladislav            HAV6000 C SKOB Baník Havířov              23.25   + 0.59
 4. Argaláš Jaroslav          TRI6202 C TJ TŽ Třinec                    24.59   + 2.33
 5. Szturc Radek              TRC6800 C SKOB BETA Třinec                25.26   + 3.00
 6. Bačo Lubomír              SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava             25.52   + 3.26
 7. Petr Václav               MOV5801 C SKOB Ostrava                    26.01   + 3.35
 8. Binčík Milan              OOP6401 C TJ Opava                        26.55   + 4.29
 9. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                28.06   + 5.40
10. Kantor Roman              TRI6501 C TJ TŽ Třinec                    29.59   + 7.33
11. Lecián Oldřich            OOP6100 C TJ Opava                        35.06   +12.40
12. Vývoda Zdeněk             MOV6702 C SKOB Ostrava                    35.39   +13.13
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H55C      2.56 km, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             22.16         
2. Pospíšil Václav           SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava             22.59   + 0.43
3. Kostka Evžen              AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opav  23.57   + 1.41
4. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             26.21   + 4.05
5. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        26.28   + 4.12
6. Malysa Ján                SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava             32.42   +10.26
7. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           33.24   +11.08
8. Stebel Pavel              TRC5800 C SKOB BETA Třinec                33.29   +11.13
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
H65C      2.36 km, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            32.10         
2. Diener Herbert            MOV4101 C SKOB Ostrava                    33.40   + 1.30
3. Vávra Jiří                MOV4102 C SKOB Ostrava                    35.52   + 3.42
4. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        37.12   + 5.02
5. Chylík Pavol              MOV4901 C SKOB Ostrava                    43.19   +11.09
6. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              48.24   +16.14
7. Opletal Jaroslav          TRI3700 C TJ TŽ Třinec                    48.50   +16.40
8. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    51.15   +19.05
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
HDR      9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Felzmann David            AOV0626 C OOB TJ Baník Ostrava            14.10         
 2. Kaufman Jan               TRI0602 C TJ TŽ Třinec                    15.31   + 1.21
 3. Szarzecová Eva            TRI0900 C TJ TŽ Třinec                    15.40   + 1.30
 4. Walaská Klára             TRI0950 C TJ TŽ Třinec                    16.52   + 2.42
 5. Novák Viktor              AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava            17.12   + 3.02
 6. Mlýnková Anetka           AOV0825 C OOB TJ Baník Ostrava            17.13   + 3.03
 7. Dorčák Tomáš              MOV0801 C SKOB Ostrava                    17.43   + 3.33
 8. Mosler Vítek              MOV0025 C SKOB Ostrava                    18.57   + 4.47
 9. Soszka Jeroným            MOV0026 C SKOB Ostrava                    19.09   + 4.59
10. Schusterová Lucie         AOP0351 C Přátelé orientačního běhu Opav  22.01   + 7.51
11. Pachmannová Iva           NNN     C Neregistrovaní                  22.25   + 8.15
12. Juřeníková Ema            MOV0951 C SKOB Ostrava                    23.26   + 9.16
13. Slípek Jan                BFM0602 C SKOB Frýdek - Místek            24.10   +10.00
14. Holesz Stanislav          TRI0601 C TJ TŽ Třinec                    25.10   +11.00
15. Felzmann Tobiáš           AOV0927 C OOB TJ Baník Ostrava            26.38   +12.28
16. Hudečková Stella          OOP1150 C TJ Opava                        26.40   +12.30
17. Schuster Jakub            AOP0801 C Přátelé orientačního běhu Opav  28.01   +13.51
18. Volkov Maksym             38S0002 C VZA Žilina                      29.54   +15.44
19. Klose Albert              SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      30.12   +16.02
20. Volkova Maja              38S0003 C VZA Žilina                      30.34   +16.24
21. Valyavka Viktoiza         38S0006 C VZA Žilina                      30.38   +16.28
22. Švidrnochová Nela         MOV0950 C SKOB Ostrava                    33.53   +19.43
23. Soukalová Klára           MOV0452 C SKOB Ostrava                    35.38   +21.28
24. Létal Hynek               SFM0801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      40.35   +26.25
25. Fuják Adam                HAV1200 C SKOB Baník Havířov              41.06   +26.56
26. Suchánek Dušan            SOP7001 C OOB TJ Slezan Opava             67.32   +53.22
    Halabrin Roman            TRI0901 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Bičánek Vít               TRI0700 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Dreiseitelová Elen        AOV0850 C OOB TJ Baník Ostrava             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 04.10.2014 13:09
04.10.2014 Oblastní žebříček
P2      1.96 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Létalová Soňa             SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      18.44         
 2. Hudeček Tomáš             OOP8201 C TJ Opava                        20.34   + 1.50
 3. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    22.36   + 3.52
 4. Spratková Iva             SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek      23.14   + 4.30
 5. Filipek Daniel            TRI7200 C TJ TŽ Třinec                    23.35   + 4.51
 6. Opletal Jaroslav          HAV6200 C SKOB Baník Havířov              23.39   + 4.55
 7. Bíčánek Milan             TRI7701 C TJ TŽ Třinec                    26.14   + 7.30
 8. Kirschner David           TRI7500 C TJ TŽ Třinec                    27.12   + 8.28
 9. Beneš Pavel               HAV9999 C SKOB Baník Havířov              28.28   + 9.44
10. Jirsa Miloš               NNN     C Neregistrovaní                  28.30   + 9.46
11. Mrozková Olga             TRI7350 C TJ TŽ Třinec                    28.37   + 9.53
12. Vébrová Šárka             HAV7050 C SKOB Baník Havířov              31.02   +12.18
13. Peňázová Hana             VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  31.12   +12.28
14. Haltof Petr               TRI7400 C TJ TŽ Třinec                    31.37   +12.53
15. Hrabicová Iva             OOP6150 C TJ Opava                        34.01   +15.17
16. Balcar Adam               SOP8710 C OOB TJ Slezan Opava             37.18   +18.34
17. Buryanová Kateřina        MOV7351 C SKOB Ostrava                    37.24   +18.40
18. Mílová Martina            BFM7651 C SKOB Frýdek - Místek            43.22   +24.38
19. Bjolek Lukáš              BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek            45.39   +26.55
20. Fišerová Iveta            BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek            50.15   +31.31
21. Tomanek Beata             11P7551 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdr  54.32   +35.48
    Šrubařová Aneta           LOV8251 C lepus.cz                         DISK         
    Haltofová Marie           TRI7050 C TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Ryšavá Ilona              MOV6251 C SKOB Ostrava                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------